Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну скриньку, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Програма лояльності

Наша програма лояльності «Довше з Роліс – більше переваг» дає можливість обмінювати накопичені бали за замовлення сонцезахисних систем на подарунки. Учасниками програми лояльності є тільки наші Партнери. Бали нараховуються щомісячно і кожен може накопичувати їх, маючи намір обміняти на конкретний подарунок. У випадку розширеного штату працівників, бали можуть нараховуватись персонально кожному менеджеру чи дизайнеру.

Варто врахувати, що бали не нараховуються на замовлення виробів з тканинами до вичерпання запасів, замовлення на виставкову продукцію, комплектацію та інші акційні пропозиції зі знижкою.

Деякі подарунки з нашого каталогу є унікальними та виготовляються майстрами вручну, інші доставляються з інших країн. Кількість подарунків обмежена і може бути доступна за попереднім замовленням. Зовнішній вигляд подарунків може відрізнятись від зображених в каталозі у зв’язку з особливостями технології виготовлення окремих подарунків. Термін отримання подарунків узгоджується, про що буде поінформовано учасника програми лояльності.

«Вірю, що цей крок до вдячності зміцнить наші партнерські та дружні стосунки», - Олег Герой, Генеральний директор компанії РОЛІС.

 

Переглянути подарунки

Щасливі клієнти - власники подарунків від Роліс

І знову гарні новини :) Такі чудові набори кераміки ручної
роботи відправляються сьогодні в м. Київ, щоб радувати
щоранку запашною кавою чи чаєм своїх нових власників.

Замовляйте і Ви Ваші подарунки :)

Отримати консультацію

Замір та монтаж ми рекомендуємо довірити фахівцеві. Ви можете запросити нашого фахівця додому або в офіс.
Будь ласка, залиште контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами.