Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну скриньку, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Сертифікати

Oeko-Tex Standard 100 або Öko-Tex Standard 100 - це міжнародна система тестування та сертифікації виробів з текстильних матеріалів, що встановлює обмеження на використання деяких хімічних речовин.

Відповідальність за сертифікацію за Oeko-Tex Standard 100 ділять 17 дослідницьких інститутів, що входять в Міжнародне співтовариство Oeko-Tex, філії якого знаходяться в більш ніж 40 країнах світу. Перелік критеріїв, які формують основу тестування матеріалів на вміст шкідливих речовин, грунтується на результатах останніх наукових досліджень і постійно оновлюється.

http://www.oeko-tex.com

Стандарт ISO 9001 є найбільш відомим у світі стандартом для побудови Системи Менеджменту Якості, який використовуються в даний час більш ніж 750 тисячами організацій в 161 країні світу.

Системи Менеджменту Якості забезпечує успіх організаціям будь-якого типу завдяки підвищенню ступеня задоволеності споживачів, мотивації персоналу і постійного удосконалення у всіх функціональних сферах діяльності підприємства.

Стандарт ISO 14001 - міжнародний і стандарт по створенню системи екологічного менеджменту - частини загальної системи менеджменту, що включає організаційну структуру, планування діяльності, розподіл відповідальності, практичну роботу, а також процедури, процеси і ресурси для розробки, впровадження, оцінки досягнутих результатів реалізації та вдосконалення екологічної політики, цілей і завдань.

http://www.iso.org

 

Verotex

Сертифікат Oeko-Tex downloadЗавантажити

Verotex

Сертифікат ISO 9001 downloadЗавантажити

Verotex

Сертифікат ISO 14001 downloadЗавантажити

Louvolite

Сертифікат Ultra-Fresh downloadЗавантажити

Besta

Сертифікат ISO 9001 downloadЗавантажити

Bamberger Kaliko

Сертифікат ISO 9001 downloadЗавантажити

Отримати консультацію

Замір та монтаж ми рекомендуємо довірити фахівцеві. Ви можете запросити нашого фахівця додому або в офіс.
Будь ласка, залиште контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами.