Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну скриньку, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Сертифікати

Oeko-Tex Standard 100 або Öko-Tex Standard 100 - це міжнародна система тестування та сертифікації виробів з текстильних матеріалів, що встановлює обмеження на використання деяких хімічних речовин.

Відповідальність за сертифікацію за Oeko-Tex Standard 100 ділять 17 дослідницьких інститутів, що входять в Міжнародне співтовариство Oeko-Tex, філії якого знаходяться в більш ніж 40 країнах світу. Перелік критеріїв, які формують основу тестування матеріалів на вміст шкідливих речовин, грунтується на результатах останніх наукових досліджень і постійно оновлюється.

http://www.oeko-tex.com

Стандарт ISO 9001 є найбільш відомим у світі стандартом для побудови Системи Менеджменту Якості, який використовуються в даний час більш ніж 750 тисячами організацій в 161 країні світу.

Системи Менеджменту Якості забезпечує успіх організаціям будь-якого типу завдяки підвищенню ступеня задоволеності споживачів, мотивації персоналу і постійного удосконалення у всіх функціональних сферах діяльності підприємства.

Стандарт ISO 14001 - міжнародний і стандарт по створенню системи екологічного менеджменту - частини загальної системи менеджменту, що включає організаційну структуру, планування діяльності, розподіл відповідальності, практичну роботу, а також процедури, процеси і ресурси для розробки, впровадження, оцінки досягнутих результатів реалізації та вдосконалення екологічної політики, цілей і завдань.

http://www.iso.org

Єдиний сертифікат IQNet - грунтуючись на регулярній взаємній оцінці та постійному міжнародному співробітництві, всі партнери мережі міжнародних сертифікаційних організацій IQNet підписали Багатосторонню угода про взаємне визнання. Це означає, що вони визнають Сертифікати відповідності ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 та іншим стандартам, видані один одним, як свої власні. Міжнародний сертифікат єдиного зразка IQNet є одним з яскравих свідчень такого визнання.

http://www.iqnet-certification.com/

Сертифікат DQS - сертифікат німецького товариство з сертифікації системи менеджменту.

https://de.dqs-ul.com/

Verotex

Сертифікат Oeko-Tex downloadЗавантажити

Verotex

Сертифікат ISO 9001 downloadЗавантажити

Verotex

Сертифікат ISO 14001 downloadЗавантажити

Louvolite

Сертифікат Ultra-Fresh downloadЗавантажити

Bamberger Kaliko

Сертифікат DQS downloadЗавантажити

Bamberger Kaliko

Сертифікат IQNet downloadЗавантажити

Отримати консультацію

Замір та монтаж ми рекомендуємо довірити фахівцеві. Ви можете запросити нашого фахівця додому або в офіс.
Будь ласка, залиште контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами.