Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну скриньку, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Компанія Rolis®— провідний український виробник систем сонцезахисту для внутрішнього застосування. На сьогодні до асортименту продукції Rolis® входять ролети, ролети Зебра, ролети 3D Зебра, ролети римські та панельні штори.

Компанія заснована 1998 року і з тих пір зарекомендувала себе як виробник якісного сонцезахисту для комерційних та житлових приміщень. Ми створюємо сонцезахисні системи, які вдало поєднують інноваційні технології та сучасні дизайнерські рішення.

Ми дбаємо про якість своєї продукції, саме тому тканинні ролети компанії Rolis® виготовляються на професійному обладнанні з дотриманням чітких технологічних процесів. Вироби проходять кілька рівнів контролю якості продукції з метою уникнення можливих помилок при їхньому виготовленні.

Нашими партнерами є відомі європейські компанії з багаторічним досвідом у розробці та виготовленні досконалих сонцезахисних систем та ролетних тканин для внутрішнього користування: Louvolite (Великобританія), Besta (Польща), Bamar (Польща), Wintec (Корея), Bamberger-Kaliko (Німеччина), Copaco (Бельгія), Verotex (Німеччина), JM (Німеччина). 

Наша пропозиція — це:

- найширший в Україні асортимент продукції, яка налічує понад 150 систем та понад 600 тканин, завдяки чому легко підібрати сонцезахист для будь-якого приміщення, враховуючи його особливості та дизайн;

- найширша кольорова гама систем (до 24 кольорів, залежно від типу системи) та додаткової комплектації. Тепер ви не обмежуєтесь вибором між класичним білим та чорним кольорами;

- оригінальна комплектація постачальників;

- можливість автоматизації усіх систем Rolis®;

- інноваційна автоматика Rolis®: відтепер більше ніяких дротів;

- широкий асортимент сонцезахисних систем для комерційних приміщень з підвищеними вимогами;

- індивідуальний стиль: послуги декорування ролет, обгортання нижньої балки та коробу, фотодрук на ролетах та фарбування систем в будь-який колір за палітрою RAL.

Візія

Компанія Rolis® докладає всіх зусиль для досягнення і збереження позицій провідного виробника якісних тканинних ролет для житлових і комерційних приміщень.

Візія нашої компанії базується на принципі трьох «П»:

талановиті Партнери,

забезпечують високу Продуктивність,

що сприяє загальному Процвітанню.

Наші цінності

Відкритість та
прозорість діяльності

Ми послідовні й прозорі у своїх рішеннях та діях і завжди дотримуємось взятих на себе зобов'язань.

Прагнення
досконалості

Завдяки власній творчості та постійним інноваціям ми прагнемо досягти найвищої якості виконання в усьому, за що беремось.

Постійний
розвиток

Ми ставимо запитання та даємо на них відповіді, беручи до уваги інтереси майбутнього, а не минулого.

Комфорт
та простота

Саме ці дві речі ми цінуємо понад усе та прагнемо дарувати нашим клієнтам.

Наші переваги

Найкращі
постачальники

Увесь асортимент продукції ТМ «Роліс» виготовляється з якісних тканин та комплектуючих. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками з багаторічним досвідом.

Гарантійне
та післягарантійне
обслуговування

Компанія Роліс надає Замовнику гарантію терміном 18 місяців на всі вироби Роліс®, згідно з Умовами співпраці. Гарантія на електроприводи, радіопередавачі, сонячні панелі - 36 місяців.

 

Автоматизоване
управління

Ми дбаємо про зручність, тому кожна система ТМ «Роліс», незалежно від її типу, може бути автоматизована.

Ми вміємо
керувати світлом

Прозорі та світлопропускаючі тканини гарно просіюють сонячні промені, а затемнюючі тканини затримують світло та забезпечують приватність.

Індивідуальний
віконний стиль

Ми здивуємо будь-якого дизайнера, який досі вважає, що віконні ролети це буденно та нецікаво. Ми стилізуємо ролети ламбрекенами, тасьмами, люверсами. Також є можливість обгортання короба та нижньої балки.

Найкращі рішення
для комерційних
приміщень

Ми повністю усвідомлюємо, що до корпоративних приміщень часто підвищені вимоги, тому ми пропонуємо тканини з особливими функціональними властивостями для використання у корпоративних приміщеннях різного типу.

Зручний
та простий
монтаж

Всі наші системи сконструйовані таким чином, щоб мінімізувати можливість неправильної установки ролет, що значно полегшує монтаж систем, навіть великогабаритних.

Найкраща пропозиція
ролетних систем

Ми маємо великий вибір систем, який задовольнить найвибагливіших клієнтів. В нашому асортименті понад 150 систем різноманітних кольорів. Ви маєте можливість вибрати виріб з наявних 24 відтінків або замовити індивідуальне фарбування згідно палітри Ral, що додасть ще більшої неповторності системі та Вашій оселі.

Отримати консультацію

Замір та монтаж ми рекомендуємо довірити фахівцеві. Ви можете запросити нашого фахівця додому або в офіс.
Будь ласка, залиште контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами.