Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну скриньку, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Відгуки партнерів

Щиро вдячні вам за добре
налагоджену систему роботи...

Салон-штор «Хай-Тек», м. Хмельницький

Щиро вдячні вам за добре налагоджену систему роботи,за дуже, дуже, дуже чудових,компетентних менеджерів, люди які з великим терпінням, великим вмінням допомагають нам в роботі, консультують нас. Особлива вдячність Ользі Карп’юк та Геннадію Гулому.

Велика вдячність, також людині, яка створила це. Дякуємо за вашу якість. З вами приємно працювати. Бажаємо вам розвитку та успіхів,радуйте нас побільше. З великою повагою до вашого колективу та компанії салон штор «Хай-Тек» та весь його колектив.

...компанія РОЛІС зарекомендувала
себе як надійний партнер

Компанія «Світ жалюзі», м. Чернівці

За час нашої співпраці, компанія РОЛІС зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність виконання замовлень, а також привітність, компетентність, професіоналізм співробітників, індивідуальний підхід до кожного дилера. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання, нададуть консультацію щодо систем сонцезахисту.

Компанія РОЛІС не стоїть на місці - завжди вдосконалюється, слідкує за новинками на ринку сонцезахисту, проводить цікаві навчальні семінари, виставки, що підвищує наш рівень професіоналізму, влаштовує цікаві мандрівки, залучаючи дилерів, дає можливість прийняти участь в обговоренні новинок.

В бізнесі дуже важливо мати такого постійного, дружнього, надійного партнера як компанія РОЛІС, так як це одна з складових успіху. Від всього нашого колективу бажаємо вам благополуччя та процвітання, стабільності. А Вам і Вашим колегам доброго здоров’я, сил та завзятості.

Ваша компанія приносить великий
позитив у життя багатьох людей

З повагою, колектив «Світ Комфорту», м. Хмельницький

Салон «Світ Комфорту» щиро вітає компанію РОЛІС з 15 – річчям Вашої діяльності!!!

Прийміть від нашого колективу вітання і велику подяку за Вашу працю!!! Ваша компанія приносить великий позитив у життя багатьох людей. Увесь Ваш персонал плідно, а головне, професійно, виконує свою роботу.

Особливою подякою ми б хотіли відзначити Ольгу Карп'юк, яка є нашим клієнт – менеджером. Ми щиро вдячні їй за професійний підхід до роботи, якщо у нас виникають запитання по замовленню, то вона завжди знає на них відповідь. Ми бажаємо Вам побільше таких працівників.

Великого Вам успіху у Вашій чудовій справі!

Отримати консультацію

Замір та монтаж ми рекомендуємо довірити фахівцеві. Ви можете запросити нашого фахівця додому або в офіс.
Будь ласка, залиште контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами.