Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну скриньку, ми з радістю надамо Вам відповідь!

1. Вартість

 1. У прайс-листі вказані ціни за готовий виріб стандартної комплектації в євро, без ПДВ, в рекламних цілях. Оплата в гривнях по курсу на день оплати.
 2. Вказані ціни є рекомендованою роздрібною вартістю, торговому партнеру надаємо знижку, згідно домовленості.
 3. Усі доплати слід додавати до вартості готового виробу стандартної комплектації. Доплати підлягають таким же знижкам як і готовий виріб. (Окрім автоматики та системи Марево. Знижки на автоматику та систему Марево отримайте у свого менеджера). Акційні знижки надаються тільки на готові вироби стандартної комплектації.
 4. Ціни, вказані у прайс-листі, не включають вартості монтажу.
 5. Ціна розраховується за габаритними розмірами системи. Приклад розрахунку: 

 

2. Замовлення

 1. Замовлення подавати на оригінальних бланках компанії Роліс®, не вносити змін в заголовки бланку. Якщо подаєте кілька бланків замовлень і це один об’єкт — вказуйте цю інформацію у Примітках. Замовлення на один об’єкт — виготовляємо з одного рулону тканини. Якщо одного рулону не вистачає — тканина в різних рулонах може відрізнятись відтінками.
 2. Замовлення приймаються в письмовій формі, згідно бланку, що доступний за посиланням. Замовлення потрібно надіслати на електронну адресу orders@rolis.com.ua (надається додаткова знижка 3%!) або факсом на номер (0342) 50-80-75 (без додаткової знижки). Замовлення, надіслані в інший спосіб, вимагають додаткових затрат часу та будуть опрацьовуватись довше, ніж надіслані на електронних бланках.
 3. Якщо замовлення чи прорахунок надходить до 12:00 год., відповідь на нього надається протягом поточного дня до 18:00 год. Якщо замовлення чи прорахунок надходить після 12:00 год. відповідь на нього надається до 12:00 год. наступного дня.
 4. Якщо декілька окремих замовлень потрібно доставити разом то, надсилаючи замовлення, вказуйте цю інформацію у Примітках.
 5. Замовник погоджується з «Умовами співпраці», якщо він подає замовлення в роботу.
 6. Виробник залишає за собою право затримати реалізацію замовлення у випадку, якщо у Замовника є заборгованість.
 7. Терміном оплати вважається день поступлення суми дебіторської заборгованості на рахунок або в касу.
 8. Коригування на замовлення потрібно надсилати у письмовій формі, чітко вказуючи інформацію. Відмінити та змінити замовлення можливо у випадку, якщо замовлення ще не виготовлене.
 9. Замовлення, для виконання яких не вистачає тканин чи комплектуючих, в роботу не приймаються. Встановити терміни виконання таких замовлень можемо тільки після поступлення відсутніх елементів на склад.
 10. Замовник зобов’язаний підібрати тип виробу, тканини на власний розсуд, беручи до уваги умови, як будівництва, так і навколишнього середовища.
 11. Замовлення на виготовлення виставкової продукції не приймаються в продовж високого сезону — з квітня по вересень включно.
 12. Доставку замовлень перевізником «Нова Пошта» оплачує Виробник (замовлення вартістю до 110 євро, замовлення на панельні штори та довжиною понад 280 см не оплачуємо).
 13. Доставку виробів довжиною понад 280 см у своєму місті, зі складу перевізника, організовує Замовник.
 14. Доставку замовлень іншими перевізниками або іншими способами оплачує Замовник.
 15. Якщо бронюєте тканину, дочекайтесь підтвердження броні. Відповідь по бронюванню Замовнику (дилеру) надається на наступний робочий день після надходження броні.
 16. Замовник погоджується з ризиками нестачі тканини, якщо для виконання замовлення потрібно кількість тканини, яка близька до залишку тканини на складі. 

3. Терміни виконання замовлень

 1. Замовлення відправляються з виробництва в м. Кривий Ріг на 3-й робочий день, транспортування займає 1–2 дні. Першим робочим днем вважається наступний робочий день після погодження та оплати замовлення. Терміни для виробів довжиною понад 280 см, ролет римських, римських штор, систем Марево, усіх видів прошивання — до 6 робочих днів. 
 2. Будь-які коригування на надіслане замовлення автоматично продовжують термін виконання, дата коригування замовлення вважається датою подачі замовлення в роботу. 
 3. У разі виготовлення виробів індивідуальних кольорів, нетипових виробів, великих замовлень термін виконання встановлюється індивідуально. 

4. Відповідальність Роліс

 1. Виготовлення: неякісно виготовили - надаємо знижку до 50% від вартості неякісного виробу (на автоматику не надається) і безкоштовно усуваємо недоліки.
 2. Відправка: невчасно відправили - надаємо знижку до 50% від вартості замовлення (на автоматику не надається).
 3. Доставка: виробник Роліс® не несе відповідальності за невчасну доставку замовлень з вини перевізника.

5. Рекламації

 1. Рекламації на замовлення слід подавати на бланку рекламацій, що доступний за посиланням. Заповнений бланк необхідно надіслати на електронну адресу orders@rolis.com.ua або факсом на номер (0342) 50-80-75.
 2. Рекламації розглядаються при наявності гарантійного талону. 
 3. Рекламації по електродвигунам відпущеним з 31.07.2019 і пізніше будуть розглядатись тільки разом з гарантійним талоном та наклейкою на двигуні з вказаною датою та №п/п ролети в замовленні (електродвигуни ERB 16, окрім того, мають бути в зборі з готовим виробом). 
 4. Рекламації по електродвигунам відпущеним до 30.07.2019 будуть розглядатись тільки разом з гарантійним талоном (електродвигуни ERB 16, окрім того, мають бути в зборі з готовим виробом) . 
 5. Якщо у виставковій продукції виявили пошкоджену етикетку на тканині, тканину, взірець ролети — просимо негайно про це повідомити. 
 6. Пошкодження, які виникли через неправильні експлуатацію або монтаж, рекламаціям не підлягають. 
 7. Наявність рекламацій не є підставою для Замовника на затримку оплати за виготовлені вироби. 
 8. У разі спірного випадку, коли замовлення не було оформлене на оригінальному бланку замовлень, рекламація може не розглядатись. 
 9. У разі визнання рекламації, Виробник зобов’язаний за власним вибором: відремонтувати або замінити на виріб без вад, в найкоротші терміни, але не пізніше 5 робочих днів з дати визнання рекламації (при умові наявності всіх необхідних компонентів). 
 10. Замовник зобов’язаний перевірити товар, який отримує через кур’єра, в присутності представника компанії-перевізника. У випадку, якщо товар пошкоджено у транспорті, необхідно заповнити Акт приймання-передачі, що є підставою рекламації до Виробника.
 11. Видимі вади підлягають рекламації протягом 14 робочих днів з дня виконання замовлення. 
 12. Замовляючи вироби, Замовник має використовувати назви, згідно прайс-листів та каталогів Роліс®. 
 13. Рекламаціям не підлягають: незначне прогинання валу, балки та хвилястість тканини, незначне відхилення у кольорі комплектації систем та тканин, загортання країв тканини до 2 см. 
 14. Рекламація не розглядається, якщо рекламований виріб забруднений чи пошкоджений. 

6. Гарантія

 1. Виробник сонцезахисних виробів Роліс® гарантує відсутність дефектів виготовлення і матеріалів. 
 2. Виробник надає Замовнику гарантію терміном 18 місяців на всі вироби Роліс® згідно з Умовами співпраці. Гарантія на електродвигуни, радіопередавачі, сонячні панелі — 36 місяців. 
 3. Замовник зобов’язаний доставити готові вироби з вадами до Виробника в найкоротший термін з дня рекламації. Товар має бути надійно упакований та підписаний. Не намотуйте ланцюжок на тканину. 
 4. Виробник зобов’язаний в найкоротший термін відремонтувати або замінити товар, відправити до клієнта, оплатити вартість пересилки у дві сторони. У випадку, якщо рекламацію не визнано, Виробник має право виставити рахунок на вартість пересилки, ремонту чи заміни. 

7. Гарантія не поширюється:

 1. На пошкодження, які виникли з вини Замовника або осіб, за яких відповідає Замовник та третіх осіб. 
 2. На втрату кольору та інші зміни властивостей поверхні, під впливом атмосферних факторів, зміну кольору, у порівнянні готового виробу зі зразком виробу або зразком каталогу. 
 3. На пошкодження, що виникли в процесі експлуатації виробу, з порушеннями правил та умов експлуатації стосовно монтажу, ремонту, зберігання готового виробу. 
 4. На пошкодження, що виникли під час пожежі, затоплення, удару грому та ін. 
 5. На блоки батарейні, батарейки, елементи які зношуються під час експлуатації в природний спосіб. 
 6. На приклеювання готових виробів. 

8. Втрата гарантії

Замовник втрачає гарантію на вироби з відхиленнями від:

 • рекомендованих розмірів вказаних в таблицях прайс-листів;
 • пропорцій, площі перекриття вказаних в таблицях прайс-листів;
 • на вироби в яких тканина повернута лицем на вулицю.

9. Інші положення

 1. Офіційним джерелом повідомлення всіх змін в роботі компанії Роліс® є сайт rolis.ua. 
 2. Будь-які усні домовленості є обов’язковими до виконання з моменту їх письмового підтвердження. 
 3. Питання, які не обумовлені в Умовах співпраці, регулюються положеннями чинного законодавства. 
 4. Виробник Роліс® залишає за собою право змінювати: терміни виконання, комплектування виробів, ціни, попередньо повідомивши Замовника про зміни. 
 5. Актуальна відомість про наявність тканин та курс доступні на сайті в розділі «Співпраця - Наявність тканин».

10. Контакти відділу прийому та обробки замовлень:

тел./факс:   (0342) 50-80-75

моб. Vodafone UA:   (050) 434-14- 30

моб. Київстар:    (067) 340-44-73

e-mail: orders@rolis.com.ua

www.rolis.ua

 

Отримати консультацію

Замір та монтаж ми рекомендуємо довірити фахівцеві. Ви можете запросити нашого фахівця додому або в офіс.
Будь ласка, залиште контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами.