Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну скриньку, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Історія

2017

Компанія укріплює свої позиції на європейському ринку та вдруге є учасником міжнародної виставки Budma у Познані.

В асортименті систем, вперше в Україні, з’явилася Панельна шестиколійна штора (в тому числі автоматизована).

2016

Оновлена торгова марка Rolis Blinds виходить на ринок Євросоюзу. Компанія бере участь у міжнародній виставці Budma у Познані.

2015

У липні компанія Rolis®, єдина на ринку України, презентує повну автоматизацію всього асортименту своєї продукції. Відтепер кожна ролета (від 19-го валу до 55-го) може бути обладнана доступною системою автоматичного управління від Rolis®.

 

2013

Весна у компанії РОЛІС® розпочинається з революційної пропозиції на ринку внутрішніх сонцезахисних систем в Україні, відтепер майже усі ролетні системи ТМ РОЛІС доступні у виконанні "Зебра". Компанія презентує понад 20 нових систем у виконані "Зебра" та "3D Зебра", з'являються абсолютно нові системи Малуша М12, Квадро М19, Зебра Квадро М19 та римська Квадро М19. Зокрема системи на базі Квадро М19 - перші системи на 20 валу з можливістю автоматизації. Протягом року компанія прикладає значні зусилля для забезпечення партнерів зразками нових продуктів, успішно розповсюджуючи "Максі-стенди" та "TWIN-стенди". На осінній виставці DLT 2013, компанія презентує розширену лінійку систем "Зебра" та "3D Зебра", а також значну пропозицію систем з автоматикою. Протягом року створюються якісні інформаційних матеріали для маркетингової підтримки дилерів: нові буклети, каталоги, прайс-листи. ТМ РОЛІС активно поширює інформацію у соціальних мережах, відкривається канал в YouTube, де публікуються відеопрезентації виробів та інші корисні відеоматеріали.

2012

Компанія робить різдвяні подарунки – створює перший каталог «Стоковий 2012», вироби з якого продаються із знижкою -50%. У лютому представники компанії РОЛІС® відвідують міжнародну виставку R+T 2012 у Штутгарті (Німеччина), де знайомляться із новинками та тенденціями на ринку сонцезахисту, зустрічаються з іноземними партнерами та будують плани на майбутнє. У березні компанія презентує новий каталог «Ролетні тканини «Зебра», 2012», з’являються мінікасетні системи «Зебра». На виставці Design Living Tendency 2012 РОЛІС® представляє розширену та оновлену колекцію ролетних тканин «Зебра» та інновацію сезону – тканинні ролети «Зебра 3D». Вперше було презентовано "Максі-стенд" - компактний виставковий стенд, який дає можливість представити значну частину систем ТМ РОЛІС.

2011

У лютому, на виставці KyivBuild 2011 компанія презентує каталоги нового покоління «Ролетні тканини», «Функціональні ролетні тканини», «Натуральні матеріали» з унікальними неповторними колекціями тканин та інформативним наповненням. У червні-липні налагоджено виробництво нових сонцезахисних систем «Зебра», з’являється каталог «Ролетні тканини «Зебра, 2011». У жовтні, на виставці Design Living Tendency 2011 компанія презентує розширену лінійку систем «Зебра» та чергову новинку – римські штори британського виробника Louvolite. Значну увагу приділено створенню поліграфічних матеріалів (брошур, каталогів) для покращення інформованості партнерів та підвищення рівня обізнаності працівників компанії. Компанія розпочинає проект зі створення мережі професійних Представників РОЛІС® у регіонах України.

2010

Оновлення та повна заміна обладнання та інструментів. 100% обладнання та інструментів для виготовлення ролет – професійні. Закінчено капітальний ремонт офісно-виробничих приміщень, спроектованих відповідно стилю та стратегії компанії, де для співробітників створено відмінні умови праці, а виробничі приміщення стають надсучасними. Асортимент компанії поповнюється лінією сонцезахисних систем від британського виробника Louvolite.

2009

Значне зниження кількості замовлень та відповідно, обсягів виробництва. З цього "–" ми робимо “+”, і протягом року проводимо повну реконструкцію та капітальний ремонт. Ми будуємо майбутнє.

2008

Зростає кількість готових виробів, робочих цехів та працівників. Асортимент тканин досяг понад 500 найменувань, кількість систем, представлених у 9 кольорах, сягнула понад 20. Презентували нові каталоги «Гітова колекція», «Однотонні тканини» та «Тканини з малюнком».

2006

Регіональний відділ продажів відкрито у м. Івано-Франківськ.

2005

За власні кошти придбали офісно-виробничі приміщення загальною площею 500м².

2004

Зареєстровано торгову марку «РОЛІС ТМ».

2003

Святкуємо 5 років компанії в м. Яремче, в ресторані «Гуцульщина» і надалі кожного року продовжуємо святкувати усім колективом.

2002

Участь у міжнародній виставці «Примус. Інтер’єр» в м. Київ. Надалі ми активно приймаємо участь у подібних заходах. 

2001

Асортимент компанії досягає 80 тканин та 5 систем. Активно розвиваємося. Ми впевнені: “Ролетам бути”!

2000

Підкорюємо столицю - відкрито регіональний відділ продажів у м. Київ. Асортимент складається з 60 тканин та 4 систем.

1998

Розпочато діяльність у м. Кривий Ріг із виготовлення сонцезахисних тканинних ролет. Пропозиція складалась із 10 тканин та 1 системи відкритого типу. Перша закупка відбулась 3 листопада – 90 механізмів системи М-25. 13 листопада виготовили першу ролету.

Отримати консультацію

Замір та монтаж ми рекомендуємо довірити фахівцеві. Ви можете запросити нашого фахівця додому або в офіс.
Будь ласка, залиште контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами.