Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну скриньку, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Соціальна відповідальність

Однією з важливих наших цінностей є відкритість та прозорість діяльності. Ми послідовні та прозорі у своїх рішеннях та діях, завжди дотримуємось взятих на себе обов’язків.

Компанія Rolis® відповідально ставиться до свого продукту, клієнтів, працівників, партнерів. Ми прагнемо гармонійно співіснувати із суспільством, позитивно впливати на економічні та екологічні сфери життя людей, намагаючись не тільки уникати негативних наслідків діяльності, але й примножувати позитив у суспільстві.

З метою збереження довкілля та зменшення відходів при виробництві ролет Rolis® дає своїм тканинам друге життя. Хоча тканини більше не виконують свого основного призначення, вони дарують людям приємні моменти, стаючи засобом для реалізації їхніх творчих ідей.

Маючи ролетну тканину, можна творити: малювати, вирізати, витинати, друкувати, виготовляти вітальні листівки, іграшки, ялинкові прикраси, елементи декору.

Постійно діє програма «Дитяча творчість», завдяки якій не один метр тканини перетворився на витвір мистецтва. Компанія безкоштовно надає тканину освітнім закладам, мистецьким організаціям, майстрам hand-made для проведення творчих майстер-класів, конкурсів чи будь-яких інших проявів творчості.

У своїй діяльності компанія Rolis® намагається використовувати матеріали та інструменти, що безпечні для навколишнього середовища.

Всередині компанії ми докладаємо зусиль з метою зменшення використання пластику та поліетилену, використовуючи паперові альтернативні матеріали й продукти вторинної переробки. Ми прагнемо мінімізувати використання паперу, зводячи до мінімуму друковані матеріали і використовуючи папір для повторного друку.

Отримати консультацію

Замір та монтаж ми рекомендуємо довірити фахівцеві. Ви можете запросити нашого фахівця додому або в офіс.
Будь ласка, залиште контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами.