Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну скриньку, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Виставкова продукція

АксесуариАксесуариАксесуариАксесуариАксесуариАксесуариАксесуари

Аксесуари

  • Фірмова сумка для 2-х каталогів та робочої документації. Зносостійка, практична сумка комплектується наплічним ременем.
  • Фірмова сумка для 1-го каталогу та робочої документації. Зносостійка, практична сумка комплектується наплічним ременем.
  • Зручні та компакні полиці з гравіруванням логотипу компанії Роліс слугуватиме підставкою для 3-х та 5-ти каталогів.
Зразки комплектуючих Зразки комплектуючих Зразки комплектуючих Зразки комплектуючих Зразки комплектуючих Зразки комплектуючих Зразки комплектуючих Зразки комплектуючих Зразки комплектуючих

Зразки комплектуючих

Нарізки напрямних всіх доступних кольорів системи створені для зручного підбору та демонстрації кольору системи при замірі.

Каталоги тканинКаталоги тканинКаталоги тканинКаталоги тканинКаталоги тканинКаталоги тканинКаталоги тканинКаталоги тканинКаталоги тканинКаталоги тканинКаталоги тканинКаталоги тканинКаталоги тканинКаталоги тканинКаталоги тканинКаталоги тканин

Каталоги тканин

Пропонуємо п’ять великих каталогів тканин: Ролетні тканини, Функціональні ролетні тканини, Зебра частина 1 та Зебра частина 2, каталог 3D Зебра. Каталоги виконані в твердій обкладинці, зручні у транспортуванні та користуванні. Стильний дизайн каталогів привертає увагу та надихає на позитивні емоції. Кільця каталогів міцні та надійні, здатні витримати часте використання, самовільно не розмикаються і не зміщуються. Кутики обкладинок захищені металевими закінченнями з метою продовження терміну експлуатації каталогів у належному зовнішньому вигляді. Крім тканин каталоги містять якісні поліграфічні вкладки із зображенням тканинних ролет в інтер’єрі та додатковою технічною інформацією. 

Для зручного зберігання каталогів, додатково можна замовити підставку під каталоги з логотипом Rolis®.

Основну колекцію каталогів доповнюють компактні каталоги формату міні: Germany, Germany BO, Turkey, Poland, Korea, Натуральні матеріали, а також Каталоги Зебра міні (3 частини). Каталоги таких розмірів зручні в користуванні та транспортуванні, адже займають зовсім небагато місця, водночас, містять достатньо інформації, яка допоможе у роботі з клієнтом.

Максі-стенд

Максі-стенд

Конструкція  являє собою дерев’яний каркас із можливістю демонстрації 22-ох зразків різних сонцезахисних систем ТМ Роліс на вибір клієнта.  Додатково стенд може бути укомплектований зразками комплектуючих різних кольорів для наочної демонстрації повної колірної гами пропонованих систем. Кожен зразок системи супроводжується необхідною інформацією про назву системи, механізм управління, доступні кольори. Для зручного користування та легкого переміщення стенд укомплектований коліщатками. З метою гармонійного поєднання нашого виставкового стенду з дизайном інтер’єру Партнера ми пропонуємо виконання каркасу стенду в шістьох відтінках: безколірний, дуб, горіх, махагон, дуб антік, венге. Наші Партнери відзначають вагому зручність та корисність такого стенду при здійсненні грамотного та якісного обслуговування клієнтів.

TWIN-стендTWIN-стенд

TWIN-стенд

Конструкція  являє собою мобільний, малогабаритний і зручний вид виставкової продукції. На дерев’яному каркасі з коліщатками розміщено дві системи сонцезахисту розміром 65*110 см кожна, які привертають увагу клієнта та дають можливість продемонструвати всі переваги та особливості системи. Дерев’яний каркас може тонуватись у вибраний колір. Стенд укомплектований зручною полицею для поліграфічної продукції (брошур, буклетів, листівок, тощо).

МіністендиМіністендиМіністендиМіністенди

Міністенди

Незамінний маленький помічник наших Партнерів, який зручно переносити по офісі, а при потребі можна навіть взяти з собою на замір. Конструкція габаритними розмірами 410*610*170 мм легко поміщається на підвіконнях, у скляних вітринах, у прохідних торгівельних рядах. На дерев’яному каркасі вмонтовані чотири системи сонцезахисту із супровідною інформацією про назву системи, управління та можливість виконання в інших кольорах. 

Зразки системЗразки системЗразки системЗразки системЗразки системЗразки систем

Зразки систем

 Зразки систем довжиною 18 см стануть у нагоді при демонстрації роботи та переваги системи. Без сумніву, вони допоможуть зорієнтуватись майстру при знятті розмірів та при прийнятті рішення щодо встановлення відповідної системи. Компанія Роліс рекомендує використовувати зразки при здійсненні заміру відповідних систем. 

Валізка майстра-установникаВалізка майстра-установника

Валізка майстра-установника

Комплект зразків найбільш затребуваних систем та елементів комплектації основних сонцезахисних систем компанії Роліс стане у нагоді при здійсненні підбору та заміру систем на виїзді. Зносостійка, практична валіза комплектується наплічним ременем. У валізці знайдеться місце для вимірювального інструменту, технічної документації, прайс-листів та іншої важливої інформації.

Отримати консультацію

Замір та монтаж ми рекомендуємо довірити фахівцеві. Ви можете запросити нашого фахівця додому або в офіс.
Будь ласка, залиште контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами.