Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну скриньку, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Життя офісів

За роки існування компанія Rolis® створила команду однодумців, які дбають про імідж компанії, допомагають розвиватись організації, одночасно вдосконалюючись самі. Ми постійно вчимось та вдосконалюємося, переймаємо найкраще від колег, клієнтів, постачальників, партнерів, конкурентів. Працівники готові вислухати будь-які пропозиції наших партнерів та клієнтів щодо покращення виробів та організації роботи. Кожна пропозиція клієнта обговорюється в колективі, а прийняте рішення обов’язково повідомляється ініціатору. Уважність до дрібниць, пунктуальність, професіоналізм, повага, взаєморозуміння —це те, на чому базується щоденна робота кожного нашого працівника.

Наразі ми маємо три офіси в Україні: у Києві, Івано-Франківську та Кривому Розі. Наші офіси легко відрізнити поміж інших —вони комфортні для працівників та зручні для наших гостей. Особливого стилю та приємної атмосфери надають нашим офісам дерев’яні меблі. В умовах тотального нарощення присутності штучних матеріалів вони дають нам можливість стати ближчими до природи.

Команда Rolis® не тільки плідно працює, але й дружно відпочиває на природі. Ми регулярно організовуємо походи в гори, сплави на річках, поїздки по цікавих місцях України. Наші партнери часто приєднуються до нас. Разом ми робимо наше дозвілля веселим і незабутнім.

 

 

Отримати консультацію

Замір та монтаж ми рекомендуємо довірити фахівцеві. Ви можете запросити нашого фахівця додому або в офіс.
Будь ласка, залиште контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами.