Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну скриньку, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Легенда бренду

Природа не перестає дивувати нас своїми загадками. Штучно виведене людиною шляхом селекції звірятко з роду oknus drapirus, вчені назвали лагідно, майже з любов'ю — Rolis, roletis domus (ролета домашня). Розмноження у природі не спостерігалось.

В Україні Rolis є найпоширенішим та найдавнішим представником даного роду. Ареал розповсюдження нерівномірний, проте охоплює практично всю територію країни.

З першої ж зустрічі з цією дивною істотою ви легко знайдете спільну мову. А він, Rolis, у відповідь щодня радуватиме вас.

Оптимальних розмірів звірятко досягає ще з перших днів життя та практично не змінює їх. Розвиток генетики та ролісоводства дозволяє вирощувати тварин різних форм та забарвлень.

Улюблене житло — відкрита сонячна поверхня. Rolis із задоволенням плескається у сонячному світлі або час від часу дрімає над віконними рамами, згорнувшись калачиком. Хоча Rolis може пристосовуватися й до темних, пильних, вологих приміщень, оскільки його шкірка забезпечує захист від будь-яких зовнішніх впливів.

В домашніх умовах з гордістю носить ланцюжок, бавить господарів спритністю і здатністю напрочуд акробатично згортатись за допомогою пружинки.

Rolis легко знаходить спільну мову з різними представниками роду oknus drapirus — віконним убранням. До того ж йому властива добра вдача та вихованість.

У колах вчених і досі точаться суперечки. І тільки ми знаємо, який він, цей загадковий і разом з тим такий близький кожному шанувальникові затишку вид Rolis.

Отримати консультацію

Замір та монтаж ми рекомендуємо довірити фахівцеві. Ви можете запросити нашого фахівця додому або в офіс.
Будь ласка, залиште контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами.