Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну скриньку, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Назад

Безпека дітей

Пізнаючи світ наші дітки цікавляться усім, що їх оточує. Щоб використання ролет було безпечним для вашої малечі, Rolis® пропонує прості механізми, якими комплектується ролета. Ця нескладна фурнітура не дозволить малюкам гратись з ланцюжком управління  зачепитись чи заплутатись у ньому.

Повна відсутність шнурів та системи з автоматикою – це найкраще рішення для безпеки ваших дітей.

Якщо ви турбуєтесь за вашого малюка, то ось кілька порад як зробити його перебування в кімнаті максимально безпечним:

 

  • Застосовуйте коротші ланцюжки для звичайних тканинних ролет. При замовлені та покупці ролет, проконсультуйтесь з менеджером.
  • Використовуйте додаткову фурнітуру таку як намотчик шнура та ланцюжка. Закріпіть його на недосяжній для дитини висоті та використовуйте для намотування шнурів та ланцюжків.
  • Розташовуйте дитяче ліжечко, іграшки чи меблі як можна далі від вікна щоб дитина не змогла залізти на підвіконня та дістатись до ланцюжків.
  • Найкращим варіантом звичайно ж буде оснащення ролет механізмом безпеки дітей або ж автоматизованим управлінням.

 

Компоненти «Безпека дітей» для сонцезахисних систем із ланцюжковим управлінням.

1.Утримувач шнура та ланцюжка

Для установника

Складіть утримувач таким чином, щоб ланцюжок вільно проходив через утримувач. Утримуйте шнур або ланцюжок натягнутими, закріпіть утримувач на стіні або віконній рамі поруч з ролетою.

Для користувача

Завжди слідкуйте щоб ланцюжок був в утримувачі.

2 Легкорозривний з’єднувач ланцюжка

Для установника

Даний з’єднувач встановлюється шляхом закріплення у ньому останніх кульок обох кінців ланцюжка. Коли ролета піднята, з’єднувач повинен бути вгорі ланцюжка зі сторони вікна (для внутрішньої намотки).

Для користувача

При докладанні будь-яких надмірних зусиль, з’єднувач розкривається (роз’єднавши таким чином ланцюжок). Щоб знову встановити з’єднувач, переконайтесь, що він не пошкоджений та закріпіть у ньому останні кульки обох кінців ланцюжка. Коли ролета піднята, з’єднувач повинен бути вгорі ланцюжка зі сторони вікна (для внутрішньої намотки).

 

Системи з автоматикою – системи повністю безпечні для дітей.

Роліс пропонує сонцезахисні системи, оснащені безпровідною автоматикою та автоматикою на 220В. Безпровідна автоматика ТМ Роліс може встановлюватись на тканинні ролети, ролети Зебра, ролети 3D Зебра, римські ролети. Автоматизовані системи Роліс є повністю безпечними для дітей, завдяки легкому управлінню з допомогою пульта чи кнопки та відсутності ланцюжків, які можуть створити небезпеку для дитини.

Увага!

Діти молодшого віку можуть бути удушені петлями шнурів, ланцюжків та стрічками управління віконного убрання. Діти можуть випадково намотати шнури навколо шиї. Щоб уникнути удушення та заплутування, шнури потрібно утримувати у недоступному для дітей місці. Приберіть меблі та інші предмети інтер’єру з місць, де дитина може, скориставшись ними, дістатись до звисаючих шнурів та ланцюжків.

 

Отримати консультацію

Замір та монтаж ми рекомендуємо довірити фахівцеві. Ви можете запросити нашого фахівця додому або в офіс.
Будь ласка, залиште контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами.