Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну скриньку, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Назад

Індивідуальний колір

Завдяки послузі індивідуального фарбування Ви маєте змогу обрати будь-який колір для системи згідно палітри RAL. У вартість фарбування входить фарбування кришок кронштейнів, кришок коробу, заглушок балок, заглушок напрямних.
Замовлення на індивідуальне фарбування приймається від 10 систем одного типу.
Гарантія на фарбування складає 18 місяців.
 

Методи фарбування

1. Фарбування металевих та алюмінієвих комплектуючих системи (валу, металевих кронштейнів, пластин монтажних, стальних та алюмінієвих балок та ін.) здійснюється високотехнологічним порошковим методом при високій температурі.

2. Фарбування пластикових комплектуючих здійснюється високоякісними фарбами з попередньою обробкою та ґрунтуванням поверхні деталей для забезпечення кращої адгезії фарби до поверхні, яка покривається.

 

Терміни виготовлення

Термін виготовлення виробів при індивідуальному фарбуванні складає 8 робочих днів (в залежності від складності та кількості виробів, які підлягають фарбуванню, терміни можуть змінюватися).

 

Застереження

Технологія фарбування пластикових комплектуючих не дає можливості уникнути випадкових подряпин чи пошкодження цілісності покриття під час монтажу або ж експлуатації виробу. Дані випадки не будуть розглядатися як рекламації.

Фарбуванню підлягають усі комплектуючі системи, окрім механізму системи, осі, ланцюжка, обмежувачів ходу та з’єднувачів ланцюжка. 

Отримати консультацію

Замір та монтаж ми рекомендуємо довірити фахівцеві. Ви можете запросити нашого фахівця додому або в офіс.
Будь ласка, залиште контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами.